Gıda Sektöründe Dev İş BirliğiHaberin Detayları Aşağıdadır

Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği (TÜGİDER) ve Tarım Ürünleri Hububat Bakliyat İşleme ve Paketleme Sanayicileri Derneği (PAKDER), CNR Holding ile CNR Food İstanbul Fuarı özelinde önemli bir iş birliğine imza attı. TÜGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Manav ve PAKDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Aral ve CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in katılımı ile düzenlenen iş birliği protokolü imza töreninde, gıda sektörünü CNR Expo çatısı altında buluşturan anlaşmanın, CNR Food İstanbul’u dünyanın en büyük gıda fuarından biri haline getireceği vurgulandı.

“CNR Food İstanbul’u dünyanın en büyük fuarları arasına taşıyacağız”

İmza töreninde konuşan PAKDER Başkanı İsmet Aral geleceği CNR’da gördüklerini ifade ederek, “Yeniden burada olduğumuz için çok mutluyuz. Gıda sektörünü tek çatı altında toplamalıyız ve bu çatı kesinlikle CNR Expo olmalı” dedi. TÜGİDER Başkanı Mustafa Manav ise yaptığı konuşmasında “CNR Food İstanbul hiç uzak olmayan bir gelecekte dünyanın en büyük fuarları arasında yerini alacaktır. Bu işbirliği ile bunun için büyük bir adım atılmış oldu” dedi.

Gıda sektörü CNR Expo çatısı altında buluştu
CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ise törende yaptığı konuşmada, yeni işbirliğinin daha güçlü bir fuar anlamına geldiğini belirterek, “Sektöre yön veren TÜGİDER ve PAKDER, gıda fuarı için CNR Expo çatısı altında buluştu. Yaptığımız anlaşma kapsamında her iki derneğimiz de 2-5 Eylül 2020 tarihinde yapılacak CNR Food İstanbul – Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarımızda bizimle birlikte olacak. Türkiye’de gıda fuarının tek çatı altında bulunma zamanı çoktan gelmişti. Gıda sektöründe gerçekleştirdiğimiz dev işbirliği sektöre ve ülkemize hayırlı olsun” dedi. Kuruldukları günden bu yana 1.500’ün üzerinde fuar düzenlediklerini ve bu fuarlarda 150.000’i aşkın firmayı 30.000.000’u aşan alıcı grubuyla buluşturduklarını da açıklayan Ceyda Erem, “Yakaladığımız bu başarıda CNR Food İstanbul’un rolü oldukça büyük. Yeni dönemde hem Business Intelligence Agency – BIA (Global Pazar İstihbarat Sistemi) big data yönetim sitemini hem de yapay zeka destekli Data Yönetim Sistemi’ni daha etkin kullanarak, fuarımızın başarısını bir üst seviyeye taşıyacağız” dedi.

Pakder Yönetim Kurulumuz

Yönetim kurulumuza ait detaylı bilgiye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

“Tarım Ürünleri, Hububat, Bakliyat İşleme ve Paketleme Sanayicileri Derneği”

PAKDER

Bizimle iletişime geçmek ister misiniz?

deneme bonusu veren siteler 2024